Hakkımızda


Güneş Rezidansı (GR) fiyat ve kalite kombinasyonu olarak Lefkoşa'da bulabileceğiniz kendi sınıfında en üstün şehir otelidir.


Misyonumuz misafirlerimize unutamayacakları bir Lefkoşa hatırası sağlamaktır. Misafirlerimizin konaklama tecrübelerinin mutlu, konforlu ve memnuniyet dolu olması için büyük bir özveri ile çalışıyoruz.


Personelimizin otel işletmecilik kökenli olup, kaliteli ağırlama ve hizmet anlayışına sahip olan kişilerdir. Yönetim takımımız uzun yıllara dayanan iş tecrübesine sahip kişilerden oluşur.


GR'ın geniş ve zengin bir müşteri portfolyosu vardır; kısa dönemli kalanlar (turistler, iş adam/hanımları, bürokrat ve hükümet müşavirleri, öğrenci ve velileri gibi), aylık ve orta dönemli kalanlar (beyaz yakalı yerli piyasa çalışanları, sağlık turizmi için gelenler, ögrenci ve velileri gibi) ve uzun dönemli kalanlar (tek olan ve apartman kiralamak yerine herşey içinde bir servis almayı tercih eden iş insanları ve ögrenciler).


Misafir odaklı servisimizle misafirlerimizin bizimle geçirdikleri konaklama tecrübelerinin konfor ve mutluluk dolu olması bizi memnun eder ve her zaman daha güzel bir hizmet vermemiz için motivasyon verir.